Безпечне освітнє середовище

Дата: від до Скинути

Тренінг для вчителів початкових ласів "Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей"

Про безпеку у всіх її вимірах - фізичному, інформаційному та психологічному - вели мову вчителі початкових класів та асистенти вчителів під час тренінгу, який проводили заступники директора ліцею Людмила Лещенко та Наталія Крижанська у рамках подальшої реалізації проєкту "Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей".

13:55 03.01.2024

Акція "16 днів проти насильства" - 2023

У нашому ліцеї стартувала щорічна акція "16 днів проти насильства", метою якої є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості учнів нетерпимого ставлення до насильства.

11:45 28.11.2023