Прощавай, перший клас!

Дата: 26.05.2023 00:22

День за днем, місяць за місяцем непомітно промайнув навчальний рік, а наші першокласники пройшли перші сходинки навчання, саме час похизуватись першими знаннями і вміннями 🙂👫🧮📖

Тож сьогодні разом із вчителем Озеругою Н.П. учні активно та незвично прощались із 1 класом - проходили цікавий квест 🗺️. Виявилось, що Неук-Буквоїд вирішив знищити абетку і заховав на далекому острові у печері⛰️. Завдання дітей - стати на захист рідної мови і врятувати абетку🦸. Рухаючись за мапою, вони проходили випробування і виконували різні завдання: добирали слова до звукової схеми, визначали кількість складів, складали слова, розгадували ребуси, проходили лабіринтом, а в кінці розгадували ключові вислови, які підтверджували нашу перемогу над Буквоїдом і незламністю українського народу💪💙💛.