Екологічні акції до Всесвітнього дня Матері-Землі

Дата: 22.04.2023 08:54

Фото без опису   Фото без опису

Традиційно квітень у закладах освіти є часом проведення екологічних заходів та акцій, адже відзначаємо у цьому місяці День довкілля (15 квітня) 🌱 та Всесвітній день Матері-Землі (22 квітня)🌐.

Ось і у нашому ліцеї протягом тижня, що минає, було реалізовано виховні проєкти екологічного змісту учнями 9-Б (класний керівник Вознюк Г.І.), 8-В (класний керівник Вакуліч Н.С.) та 7-Б класів (класний керівник Приходько А.П.), у рамках яких діти висаджували плодові дерева на шкільному подвір'ї та організували трудовий десант "Чисте довкілля" в урочище Мокра гора.

Найменші учні протягом тижня вчились сортувати сміття, малювали малюнки та виготовляли цікаві вироби, а старші ділились своїми домашніми ековчинками та брали участь у шкільному фестивалі екологічної моди.