Міжнародний день толерантності

Дата: 16.11.2023 10:20

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

16 листопада традиційно відзначається Міжнародний день толерантності. Протягом тижня, присвяченого тематиці толерантності, у ліцеї проводилися години спілкування, ранкові зустрічі, ігрові заняття.

Толерантність - це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу.

Саме про це всім, на перший погляд, знайоме поняття поговорили практичний психолог Людмила Шевня та класний керівник Оксана Приходько з четвертокласниками, а класні керівники Наталія Бокій та Галина Бабік - з учнями 5-х класів. Учні зробили висновки, що толерантність проявляється у милосерді, співчутті, повазі, терпінні, дружбі. Бути толерантним означає бути сильним і, найголовніше, людяним 😉🤗

Толерантність очима учнів 6-Б класу та їх класного керівника Валентини Мялик як осінній листопад кольорового листя - такого різного, проте однаково красивого.