Благодійний ярмарок "Свято хліба"

Дата: 22.11.2023 10:51

Сьогодні у стінах нашого ліцею лунав дитячий гомін, сяяли щирою радістю дитячі очі, а ще... ще пахло смачною ароматною випічкою 🥐🥯🥞🧇🥨 Та й не дивно, адже учні початкових класів побували на Святі хліба та справжнісінькій ярмарці, яку організовували саме для них наші другокласники та їх вчителі Тетяна Вікторівна Гриша та Наталія Петрівна Озеруга.

Захід мав на меті не лише нагадати про цінність кожної хлібної зернинки напередодні річниці голодоморів в Україні, а й долучити учнів до благодійності та допомоги нашим захисникам. Звісно ж свято не відбулося б без допомоги та підтримки батьків наших учнів!

Щирі емоції дітей та підсумок заходу у сумі 10 500 грн переконливо доводять, що захід вдався на славу!

Дякуємо усім за час, зусилля та небайдужість!!! 😊🤗