ІІІ засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП у 2023-2024 н.р.

Дата: 05.06.2024 11:49

Потужним ресурсом для закладу є співпраця із Вараський інклюзивно- ресурсний центр. Спільнодія вкотре підтверджує, що ми рухаємося у правильному напрямку.

05 червня 2024 року у Полицькому ліцеї відбулося засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Адаптуючись до реалій сьогодення, було проведено моніторинг щодо відстеження динаміки розвитку дітей з ООП з метою забезпечення всебічного розвитку та успіхів дітей у подальшому. Продовжуємо працювати в команді, комунікуємо між собою, створюючи сприятливі умови для соціалізації усіх здобувачів освіти.

Ми можемо змінити або покращити майбутнє дитини, головне - віра, бажання та злагоджена робота усіх учасників.

Дякуємо за співпрацю: Тетяні Рожновській, фахівцю (консультанту) Вараського ІРЦ, батькам учнів та педагогічним працівникам!