Майданчик для пляжного волейболу

Дата: 02.05.2023 12:02

Справа йде до завершення!

На пустирі біля ліцею йде робота. Важка техніка викорчовує старі пеньки, рівняє ділянку, а великі машини вивозять залишки від будівництва нового двоповерхового корпусу для учнів початкових класів ще у 1999 році.

А все для того, щоб побудувати ще один спортивний майданчик для пляжного волейболу.

Старшокласники ліцею та молодь села неодноразово просили допомогти «створити» таке волейбольне поле. Люблять спорт наші учні і часто виборюють призові місця під час змагань з волейболу.

Рішення є! І спонсор знайшовся – Віктор Сергійович Токарчук – директор дочірнього підприємства «РЕГІОН-ІНВЕСТ» люб’язно надав свої послуги, транспорт для здійснення мрії наших учнів. Робота на сьогодні йде до завершення! Трактор рівняє останню купу піску, і можна вже натягувати сітку для волейболу.

Але тут ще одне завдання – встигнути посадити невеличкий парк поруч з майданчиком!

Думаю, що ми впораємося!

Велике, щире «дякую» посилають наші діти Віктору Сергійовичу і запрошують на майданчик у літню пору року. Позмагаємось!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису