Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 28.04.2023 12:02

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності, що проходив у нашому ліцеї з 24 по 28 квітня, мав на меті поглибити знання учнів про основні види небезпек у сучасних умовах, зокрема включав такі теми: понеділок - "Безпека удома" 🏠, вівторок - "Безпека у природі" 🌳, середа - "Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру" 🪖💣, четвер - "Безпека у ліцеї" 🏫🤝, п'ятниця - "Безпека в онлайн-просторі" 📱💻.

У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності та Єдиного дня цивільного захисту наш ліцей відвідали рятувальники 5 ДПРП 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області, які провели теоретичне заняття з пожежної безпеки з учнями 3-4 класів та продемонстрували особливості роботи пожежної техніки та обладнання, а ще дали можливість дітям відчути на мить себе справжніми пожежниками 🧑‍🚒🔥💦.

Також під час тижня ліцей відвідали представники ювенальної превенції - інспектори ЮП Вараського РВП ГУНП в Рівненській області ст.лейтенант Тетяна Дукач та лейтенант Максим Прозапас, які спільно з педагогами провели просвітницькі та профілактичні бесіди про безпеку у ліцеї, акцентувавши увагу на особистій безпеці у соціумі та дотриманні правил поведінки під час освітнього процесу.