Виховний проєкт "Робота моїх батьків" учнів 3-Б класу під керівництвом Зектер Н.Ю.

Дата: 13.03.2023 12:10

Ким ти хочеш стати, коли виростеш?

Це питання ставиться кожній дитині!

Хтось хоче бути "шильницею", чи "магазинницею",чи може "малювальницею"! Так,так! Це все дитячі мрії та перші уявлення про світ професій! Та все ж актуальні і дотепер. А який же різноманітний і невідомий цей світ - світ художників і продавців, світ лікарів та інженерів, світ перукарів та економістів, світ пожежників та водіїв... Першими порадниками, аби не загубитись у цьому світі та знайти в ньому своє місце, стають, звичайно, батьки!

Отож, учні 3-Б класу під керівництвом Зектер Н.Ю. та з допомогою батьків підготували проєкт "Робота моїх батьків". Це перші кроки у профорієнтації на майбутнє. Наше світле майбутнє, адже Україна - це наші діти!