Міжнародний день дитячої книги

Дата: 02.04.2024 14:03

2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги 📚📖🙋. Датою святкування обрано день народження Г. К. Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарів дітей багатьох поколінь 📝📜

З нагоди відзначення Міжнародного дня дитячої книги учні З-А класу побували в Іванчівській публічно-шкільній бібліотеці на презентації збірки віршів для дітей Лариси Сай "Фіалки для Наталки".

Поетеса розповіла дітям про своє дитинство, про свій перший вірш, ділилася враженнями та переживаннями. Пані Лариса читала поезії і спілкувалася зі слухачами. Діти отримали естетичну насолоду від спілкування з автором.

Ілюстратор збірки Анастасія Клочун (Бачинська) виконала одну з поезій "Колискову" під музичний супровід 🎸🎶🎼

Зустріч з Ларисою Сай залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування,бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

Дякуємо Світлані Яківні за організований захід, метою проведення якого було привернути увагу до дитячої книги й популяризації читання!