Свято Останнього дзвінка

Дата: 31.05.2024 16:52

Останні травневі теплі дні принесли разом із цвітінням запашних півоній Свято останнього дзвінка у всі заклади освіти України. Для учнів 1-4 класів нашого ліцею дзвіночок пролунав на Святі прощання з початковою школою, де наші творчі та талановиті четвертокласники подарували усім присутнім чимало святкових пісень і танців, масу емоцій та позитивного заряду на все літо 🌞😉

Також на святі було вручено чимало дипломів та грамот учням, які були учасниками творчих конкурсів та олімпіад. Пишаємось нашими творчими, креативними та наполегливими дітьми!

Свято Останнього дзвінка у Полицькому ліцеї.

Частина 1. Прощання з початковою школою

Свято Останнього дзвінка у середній ланці ліцею цьогоріч проходило у формі патріотичного квесту за алгоритмом військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Навіть дощова погода не завадила нашим активним учням продемонструвати свої знання та вміння (адже підготувались вони із класними керівниками грунтовно), хоч і змусила дещо змінити локації та замінити завдання.

Під час патріотичної лінійки учні 5-8 класів були нагороджені похвальними листами за високі досягнення у навчанні: Бачинська Марія (5-А), Музика Анна (5-Б), Поліщук Софія (5-Б), Литвинчук Соломія (7-А), Тишук Михайло (7-А), Стаднік Ольга (8-А). Також було вручено чимало грамот за призові місця у олімпіадах та конкурсах. Пишаємось нашими учнями та бажаємо подальших успіхів!

Свято Останнього дзвінка у Полицькому ліцеї

Частина 2. Патріотичний квест

P.S. Окрема подяка Миколі Васильовичу Дукачу за туристичну майстерку ⛺

Прощання із дитинством випускників 11-х класів - найтрепетніша подія у ліцеї, адже так радісно бачити вже майже дорослих окрилених учнів-пташенят і водночас легка нотка смутку у кожного в серці, адже доводиться відпускати їх у самостійний політ!

Під час святкової лінійки лунали щирі слова вітання і настанов від директора Віри Рубахи та сільського голови Миколи Озеруги, звучала пісня від випускників, приємно радував вальс від випускників... А ще традиційно було підведено підсумки навчального року та вручено похвальні листи за високі досягнення у навчанні учням 10-х класів: Давідчик Майї, Мельничук Дарині, Стельмах Вікторії, Чос Марії (10-А клас), Вознюк Вікторії та Крижанській Дарії (10-Б клас), а також чимало грамот за призові місця в олімпіадах і конкурсах. Так тримати, талановиті та наполегливі!!!

Свято Останнього дзвінка у Полицькому ліцеї

Частина 3. "...Коли ви встигли стати такі дорослі?"