Благодійний різдвяний ярмарок

Дата: 19.12.2023 23:09

19 грудня у нашому ліцеї було гамірно та весело, адже знову ярмаркували діти, цього разу учні 5-11 класів. Благодійний різдвяний ярмарок був організований з метою збору коштів для потреб наших воїнів, завдяки яким маємо можливість навчатись навіть у такий складний час.🇺🇦

Спільними зусиллями було зібрано 18 357 гривень, які будуть направлені на потреби наших захисників.

А ось результатами попередньої благодійної акції вже можемо поділитись, адже наприкінці листопада наші найменші учні 1-4 класів теж активно долучились до проведення ярмарку, який організували учні 2-х класів. За зібрані кошти у сумі майже 11 000 гривень було закуплено 75 кг парафіну, які цими днями вже стали окопними свічками, та маскувальні сітки, які згодом відправляться до наших військових.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення благодійного ярмарку!!! Нехай Ваші зусилля, енергія та особистий внесок будуть щедро винагороджені чиєюсь посмішкою, зігрітим серцем, врятованим життям! 🩵💛