Психолого-педагогічний консиліум

3 січня 2023 року у ліцеї було проведено психолого-педагогічний консиліум, метою якого було залучити педагогів до активного обговорення проблеми адаптації п'ятикласників до навчання в основній школі, створити умови для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності, виробити рекомендації для всіх учасників освітнього процесу з проблемних моментів адаптації. Цьогоріч особливістю консиліуму було те, що п'ятикласники навчаються за програмою Нової української школи, тож адаптаційний період був не лише в учнів, а й в педагогів, які вперше працюють за новими стандартами, новими підходами, формами та методами.

23:30 03.01.2023

Передноворічний марафон - 2023

Цьогоріч новорічні свята в українських школах проходили під завивання сирен, з тривогою та краплею смутку... Проте 30 грудня у нашому ліцеї все ж було гамірно та святково, адже у дітей мають бути радісні моменти навіть у військовий час.

22:43 30.12.2022

Нагороди колективу за волонтерську діяльність

Незважаючи на сильні морози та довгу дорогу, сьогодні Святий Миколай зі своїми помічниками відшукав стежину до нашого ліцею та приніс щирі привітання і побажання, а також приємні відзнаки для усього колективу, подяку за сумлінну роботу та волонтерську діяльність!

00:34 19.12.2022

Всеукраїнський тиждень права

З 5 по 9 грудня 2022 року у нашому ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права, який починаючи з 2008 року, в Україні проводиться згідно Указу Президента України від 08.12.2008 № 1149. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.

00:34 10.12.2022

День української хустки

Що не кажіть, а все ж приємно гортати стрічку новин у квітчастих та барвистих візерунках хусток, які так самобутньо підкреслюють українську вроду.

23:25 07.12.2022

День Збройних Сил України

6 грудня, у День Збройних Сил України, вітаємо наших доблесних і хоробрих захисників і захисниць, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом.

23:03 06.12.2022

Проєкт Flowers4School

Полицький ліцей доєднався до благодійного освітнього проєкту Flowers4School , спрямованого на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Головна місія проєкту - познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.

22:53 02.12.2022