Профілактичні бесіди за участі ювенальної поліції

Сьогодні наш ліцей відвідали представники Вараського РВП старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Тамара Снітка та інспектор ювенальної превенції старший лейтенант Тетяна Дукач з профілактичною бесідою із учнями 11 класу на правовиховну тематику щодо недопущення скоєння правопрушень, пропаганди здорового способу життя, недопущення порушень навчальної дисципліни.

20:52 04.10.2022

День захисту тварин

4 жовтня - День захисту тварин. Цей день - важливе нагадування про людяність, доброту і милосердя в усіх її проявах,у тому числі у ставленні до тварин.

20:52 04.10.2022

Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій

У рамках Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій (20-30.09.2022) 30 вересня 2022 у нашому ліцеї проведено Європейський день шкільного спорту, а саме організовано товариську зустріч з волейболу між педагогами та шкільною учнівською волейбольною командою.

21:01 02.10.2022

День вчителя 2022

У переддень професійного свята у нашому ліцеї було організовано невеличке святкове дійство для педагогів.

21:01 01.10.2022

День села

Моє рідне село! Моя добра мала Батьківщино!

21:39 29.09.2022

81 річниця трагедії у Бабиному Яру

29 вересня - роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві. День пам'яті про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні. Це урочище пронизане болем і криком, кров’ю і смертю, а трагедія увійшла до світової історії як одна з найганебніших і найжорстокіших в історії людства.

13:11 29.09.2022

Міжнародний день миру

Нам потрібне мирне небо! Одне велике бажання на всіх українців, одне щоденне послання у Всесвіт, єдина щира молитва до Бога!

16:20 21.09.2022

Тиждень протидії булінгу

У тиждень протидії булінгу у ліцеї практичним психологом Л.Шевнею було проведено ряд онлайн-занять для учнів. Долучились до проведення профілактичної роботи класні керівники на виховних годинах та соціальний педагог закладу.

21:24 19.09.2022

Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

З метою обговорення питань організації інклюзивної освіти у закладі у 2022-2023 н.р., зокрема складання індивідуальних програм розвитку учнів, обговорення особливостей адаптації та модифікації навчальних програм, методів, засобів та підходів до навчання, способів його організації у період воєнного стану, 9 вересня у ліцеї проходили засідання команд супроводу учнів з ООП. До участі у засіданнях були залучені педагоги, батьки, а рішення узгоджувались із фахівцями Вараського ІРЦ.

23:59 09.09.2022